eBotanika.net - botanika na netu » Blog Archive » Výzva na připomínky KRNAP

Výzva na připomínky KRNAP

Únor 17th, 2009 by Jiří Jakl

přeposílám…

Dovolujeme si Vás upozornit na právě probíhající proces certifikace lesů systémem FSC (Forest Stewardship Council) na území Krkonošského národního parku a jeho ochranného pásma. Při certifikaci FSC jsou posuzovány ekologické, sociální a ekonomické aspekty lesního hospodaření podle požadavků SmartWoodu / FSC.
Nedílnou a nadmíru důležitou součástí procesu certifikace je získání názorů a připomínek k hospodaření v lesích od různých zájmových skupin. Prosíme o Vaše připomínky před auditem, během něj nejpozději do 24.3. 2009. V případe zájmu o osobní kontakt, organizujeme setkání se zájmovými skupinami, které se uskuteční dne 24.3. 2009 o 8:00 v budově Správy Krkonošského národního parku - Dobrovského 3, Vrchlabí.
Informace o certifikaci lesního hospodaření i o programu SmartWood a postupu certifikace lesních majetků systémem FSC můžete nalézt na internetových stránkách www.nepcon.net, nebo přímo kontaktujte Juraje Tužinského (Slovensko tel: 00421 907 696 091 či e-mail: jt@nepcon.net). Základní informace o systému FSC můžete nalézt na www.fsc.org a v češtině také na www.czechfsc.cz.

Posted in Botanopolitan |

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.